ALFEMO MISIR’DA HIZLA BÜYÜYOR!

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye’nin lider mobilya markalarından Alfemo, yurtdışı pazarlarda yaygınlaşma ve daha fazla tüketiciye ulaşma hedefi doğrultusunda yatırımlarına büyük bir hızla devam ediyor. Markanın Mısır’daki 6. konsept mağazası, İskenderiye’nin en büyük AVM’lerinden Green Plaza’da hizmete girdi. İskenderiye; 10 milyonluk nüfusuyla Mısır’ın Kahire’den sonraki 2. Büyük kenti konumunda yer alıyor.

Markanın genel müdürü Ramazan Davulcuoğlu, açılış töreninde, yurt dışında açtıkları her mağazanın Türkiye’nin ihracatı ve istihdamını artırma adına son derece önemli olduğunu vurgulayarak; “Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality desteği ile; binlerce kişiye istihdam sağlayan, dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. 3 yıl önce Mısır’a giren ve yapılan Pazar araştırmalarına göre şu an ülkenin en beğenilen ilk 5 mobilya markasından biri olan Alfemo’nun yurtiçinde ve Panama’dan Almanya’ya, Kazakistan’dan Suudi Arabistan’a dünyanın dört bir yanında 150’yi aşkın mağazası bulunuyor.

Mısır genelinde mağaza sayısını artırmayı hedefleyen; buradaki ilk mağazasını 2012 yılında Kahire’de açan ve ülkede toplam 6 konsept mağazada 7500m2’lik alanda tasarım ürünü; yenilikçi, Avrupalı ve yüksek kaliteli ürünlerini tüketicinin beğenisine sunan Alfemo’nun; imzaladığı anlaşmalarla 2016 yılı sonuna dek toplam 11 mağazası Mısır’da hizmete girmiş olacak.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.