ALFEMO İÇİN YENİ KEŞİFLER, YATIRIMCILAR İÇİN BÜYÜK FIRSATLAR…

12 Kasım 2020 Perşembe

Dünyanın en önemli mobilya fuarlarından İSMOB Mobilya Fuarı Alfemo için; yeni konseptler, temalar ve teknoloji entegre edilmiş tasarımlar geliştirdiğimiz, yıl boyu biriktirdiklerimizi hayal gücümüz ve müşteri beklentileri ile harmanladığımız uzun soluklu ve çok verimli bir keşif süreci anlamını taşıyor.

Renkler, dokular ve formlarla oynayarak tasarladığımız mobilyaların, geniş ya da dar, sakin ya da dinamik, çok kalabalık ya da tek kişilik tüm yaşam alanlarına karakter katabiliyor olması, fonksiyonellikle birlikte her zaman birincil önceliğimiz… Mobilyaların, hızlı kent yaşamında kişilerin hayatını kolaylaştıracak, yaşam kalitesini artıracak niteliklere sahip olması bizim için son derece önemli.

Alfemo olarak hedefimiz her zaman; kaliteli ve tasarım ürünü mobilya koleksiyonlarını erişilebilir bir fiyat skalası içerisinde tüketici ile buluşturmak oldu.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de 22, yurtdışında 14 yeni konsept mağaza açarak ciddi bir atılım gerçekleştiren markamız, farklı m2, lokasyon ve pazarlar için uygulanabilir; dünya standartlarında mağazacılık konsepti ve mağaza hizmet kalitesiyle global marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Bu yıl İSMOB Fuarı’nın yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçileri; Alfemo’nun birbirinden çok farklı zevklere hitap edebilecek ve çok farklı fiyat skalasına sahip yepyeni koleksiyonlarının yanı sıra; orijinal Disney lisanslı ve tasarım ürünü Çocuk, Genç ve Bebek koleksiyonları ile Kids&Teens Mağaza Konseptine; ayrıca Yatak ve Uyku Tekstili ürünlerini tüketiciye Türkiye’de benzeri olmayan bir tematik yaklaşımla sunan Alfemo Yatak Merkezi Mağaza Konseptine Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Hall 2, STAND 221’de, 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında yakından bakabiliyor olacaklar.

Ülkemizde ve dünyada konsept mağazacılık anlayışıyla hızla büyüyen Alfemo markası’nın prestijli çatısı altında yer almayı düşünen profesyonel yatırımcılar için, İSMOB Fuarı son derece önemli bir fırsat…

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.