ALFEMO EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR.

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye ve Dünya’daki sektörel gelişmeleri ve trendleri yakından takip eden, mobilya sektörünün dinamik markası Alfemo, satış hedeflerini bayilerindeki satış danışmanlarını konularında uzmanlaştırarak arttırmak için bayi satış danışmanlarına eğitimler düzenliyor.

Türkiye’nin çeşitli bölge ve illerindeki bayilerden eğitim için gelen satış danışmanları, Alfemo’nun İzmir Torbalı’daki fabrikasında bir araya gelip 2 günlük eğitim programına katılıyorlar. 1-2 Haziran tarihlerinde ilk oturumu gerçekleşen eğitimlerde Alfemo Pazarlama Departmanına bağlı Tasarım ekiplerinden ürünlerle ilgili detayların ve teknik bilgilerin alınması akabinde, Crown Plaza otelinde tam günlük satış eğitimi alındı.

Profesyonel satış eğitimi için Türkiye’nin önde gelen eğitim ve danışmanlık firmalarından Soysal Perakande Okulu’ndan destek alan Alfemo, sektörde başarıya giden yolun iyi eğitim almış personel ile gerçekleşeceğini düşünüyor. Bayi Satış Danışmanlarını, tüketici ihtiyaçları ve satış esnasında karşılaşabilinecek ortak durumları göz önünde bulundurarak 2 ayrı grup halinde misafir edecek olan Alfemo, markanın sahadaki yüzleriyle markayı buluşturmanın satış ekiplerine büyük bir motivasyon sağlayacağına inanıyor.

Yoğun eğitim programı sonrasında katılımcılar, Çeşme Ontur Otel’de gerçekleştirilen ve Tayfun’un canlı performansıyla renklenen Gala Gecesinde hoşça vakit geçirdiler.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.