ALFEMO DÜNYA BAYİ TOPLANTISI BAKÜ’DE YAPILDI

12 Kasım 2020 Perşembe

Alfemo Dünya Bayi Toplantısı Bakü’de Yapıldı

Mobilya pazarının lider markalarından Alfemo, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinin bir araya geldiği geleneksel Dünya bayi toplantısını bu yıl Bakü’de gerçekleştirdi. 08-11 Mart tarihleri arasında Bakü Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen Dünya Bayi Toplantısı’nda 100’ü aşkın Alfemo bayisi bir araya geldi.

“Güçlü Bayi, Mutlu Bayi” mottosuyla yapılan bayi toplantısının ilk gününde Alfemo’nun Bakü’deki 2. Mağazasının açılışı gerçekleştirildi. Bakü’nün en işlek caddelerinden Babek Prospekti’de yer alan 3000 m2 büyüklüğündeki mağazanın açılışına Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, İhracat Müdürü Serkan Duman, Türkiye Satış Müdürü Ahmet Dinler başta olmak üzere Alfemo üst düzey yönetim kadrosu ile beraber Bakülü işadamları ve Alfemo bayileri katıldı. Medya’nın da ilgi gösterdiği açılışta bir konuşma yapan Serkan Duman; “20. Yılımıza doğru, sektör liderliğine doğru emin adımlarla ilerlemenin ve dünyanın dört bir yanında aranan ve tercih edilen bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Bayi toplantısının 2. Gününde deneyimli rehberler eşliğinde gerçekleşen Bakü Gezisi ve Art Garden Restaurant’da yapılan Gala Yemeği ile katılımcılar oldukça iyi vakit geçirdiler.

Toplantının üçüncü gününde Alfemo Yönetimi, bayilerle Bakü Hilton Convention Center’da bir araya geldi. Alfemo Türkiye Satış Müdürü Ahmet Dinler yaptığı konuşmada Alfemo’nun 2016 yılı büyüme hedeflerinden bahsetti ve “20 yıllık tecrübesi ile mobilya sektöründe tasarım mobilyanın ve yeniliklerin öncüsü olmayı başaran Alfemo, yüzlerce ürünü aynı çatı altında buluşturan binlerce metrakarelik dev mağazaları ile yatırım atağını sürdürerek Konsept Mağaza zincirini hızla genişletiyor. Mağazalaşmada en önemli hedeflerimizden biri nitelikli bayilerle, güven esasına dayalı işortaklıkları yapmak. Şimdi geldiğimiz noktada her birinizin markaya sağladığı katma değerden onur duyuyorum. Hep birlikte, daha çok güçlenecek ve büyüyeceğiz, hepinize çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Toplantı sonunda bayilere en iyi gizli müşteri uygulaması, en iyi ciro gelişimi, 2015 yatırım ödülü, en iyi iş organizasyonları plaketleri takdim edildi.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.