ALFEMO’DAN KUŞADASI’NA 2 MAĞAZA BİRDEN!

12 Kasım 2020 Perşembe

Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, Türkiye’de ve yurtdışında sayıları hızla artan mağazalarına Kuşadası’nda yenilerini ekledi. Kuşadası Süleyman Demirel Bulvarı’nda yan yana konumlanan Alfemo ve Kids&Teens mağazalarının açılışı törenle yapıldı.

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’nın da katıldığı açılış töreninde yaptığı konuşmada Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu şunları söyledi: “Dünya standartlarında bir mağazacılık anlayışının ürünü olan Alfemo Home Concept ile beraber, yatırımlarına 2015 Ocak ayı itibariyle hız kazandırdığımız; hem yatırımcı hem tüketici tarafından büyük ilgiyle karşılanan; orijinal Disney lisanslı ürünleri ve Türkiye’nin ilk ve tek E0 belgeli; en sağlık bebek mobilyalarını satışa sunduğumuz Kids&Teens Bebek&Çocuk ve Genç odası mağazalarımızı Türkiye’nin dört bir yanına taşımaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Büyüme stratejimiz doğrultusunda her geçen gün gücümüze güç katıyor, ailemizi genişletiyoruz. Yeni yurtiçi ve yurtdışı mağazalarımızla büyürken, gerek tüketiciye olan desteğimizle gerekse yatırımlarımızla; 20. Yılımıza doğru sektör liderliğine emin adımlarla yaklaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu büyüme sürecimizde böyle güzel bir yatırıma girerek ailemize katılan değerli iş ortağımız İnanç Ailesi’ne huzurlarınızda teşekkür ediyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum”

1500 m2’si Alfemo, 500m2’si Kids&Teens olmak üzere toplam 2000m2’lik bir alanda hizmet veren mağazaların açılışı; yapılan konuşmaların ardından alkışlar arasında gerçekleşti.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.