ALFEMO’DAN 22.000 M2’DE 27.000 MİLYON TL’LİK DEV MAĞAZALAŞMA ATAĞI

12 Kasım 2020 Perşembe

Mobilya pazarının güçlü oyuncularından Alfemo; Türkiye’nin dört bir yanında açtığı mağazalarına hızla yenilerini ekleyerek; 2015 yılı başında başlattığı mağazalaşma atağını sürdürüyor.

20 yıllık tecrübesi ile mobilya sektöründe tasarım mobilyanın ve yeniliklerin öncüsü olmayı başaran Alfemo, yüzlerce ürünü aynı çatı altında buluşturan binlerce metrakarelik dev mağazaları ile yatırım atağını sürdürerek Konsept Mağaza zincirini hızla genişletiyor. Marka, farklı farklı şehirlerde bölgenin güçlü aileleriyle son 3 ayda 27 milyon TL yatırımla toplam 22.000m2 ALFEMO Concept Mağazası açtı. Böylece, Yalova, Salihli, Malatya, Eskişehir, Bodrum, Ankara Etimesgut, Kuşadası, Trabzon ve Ankara Konya Yolu’nda Alfemo’nun yeni bayileri showroomlarını hizmete sokarak tüketiciyi “ulaşılabilir lüks mobilya” ile buluşturdu.

Ayrıca Çocuk ve Genç Odası Markası olan KIDS&TEENS’in Türkiye genelindeki mağazalarına yenilerini ekleyerek; Çorlu, Kuşadası, Ankara Turan Güneş, İstanbul 500 Evler ve Ankara Çay Yolu’nda açtı ve gençlere ve çocuklara rengarenk mobilyalar sunmaya başladı.

Yılbaşında lansmanını yaptığı ve hem tüketici hem yatırımcı tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Çocuk ve Genç Mobilyası markası Kids&Teens ile perakende mağazacılığına Dünya Standartlarında yeni bir soluk getiren Alfemo, bayileşmede 27 milyon TL’lik bir yatırımla mağazalaşmayı aynı hızla devam ettirmeyi hedefliyor.

Perakende mağazacılığına Dünya Standartlarında yeni bir soluk getiren Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu; “Alfemo markası olarak; yenilik ve yatırım odaklı yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Yakın hedefimizde yıl sonuna kadar gelen yoğun bayilik taleplerini akıllı ve hızlı bir şekilde değerlendirerek mevcut mağaza sayımızı arttırma hedefimiz doğrultusunda kesintisiz ilerlemek var.” dedi.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.