ALFEMO BAYİLERİ İLE DUBAİ’DE BİR ARAYA GELDİ…

12 Kasım 2020 Perşembe

Şehirli, yenilikçi ve özgün mobilya tasarımları ve konsept mağazacılık anlayışıyla yalnız Türkiye’de değil, dünyada da takip edilen markalardan biri haline gelen Alfemo, mağaza sayısını her geçen gün artırıyor.

Markanın dünyaya yayılma stratejisinin bir parçası olarak; yurt dışındaki mağazalarına geçtiğimiz günlerde Dubai’de bir yenisi eklendi. Dubai, mobilya ticareti açısından bölgede stratejik bir konumda yer alıyor. Bölgenin sadece Birleşik Arap Emirliklerinden değil, Afrika, Hindistan, Yemen ve Umman’ı da kapsayan geniş bir integralden mobilya satın almaya gelen yoğun bir ziyaretçi trafiği var.
 
Dubai’de; mağaza  açılışının yanı sıra; Alfemo’nun global ve ulusal bayilerinin katılımıyla Alfemo ikinci yarı yıl bayi toplantısı da gerçekleştirildi. Mağaza açılışına, başta Alfemo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu olmak üzere, şirket üst düzey yöneticileri ve dünyanın pek çok yerinden davetli bayiler katılım gösterdiler. 
 
27 Ekim’de Dubai’de gerçekleştirilen bayii toplantısının ana teması, markanın 2014 yılı hedefleri, dünyaya yayılma ve büyüme politikası oldu. Toplantıda ayrıca, farklı bölgelerden ve kültürlerden gelen bayiler bölgelerine özgü pazarlama stratejilerini paylaşıp tartışmak fırsatını yakaladılar. 2014 yılında Dubai’de yapılacak reklam çalışmalarına ilişkin bir anlaşma da, burada imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte Alfemo markası yıl boyunca Dubai’nin en büyük AVM’si Dubai Mall’da ve Emirates Mall’da outdoor reklam alanlarında yer alacak. Markanın anlaşması bölgenin en önemli gazete, dergi ve radyolarını da kapsıyor.
 
Alfemo bayileri, seyahatin kalanında Dubai’yi tanıma ve keyfini çıkarma olanağı da yakaladılar. Alfemo ekibinin gezi programında Çölde Safari, Burj Halife ve Palmiye Adası ziyareti’nin yanı sıra, Dhow Tekne Gezisi de yer almaktaydı. 

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.