ALFEMO BAYİ AİLESİ GENİŞLİYOR...

12 Kasım 2020 Perşembe

Özgün ve dinamik tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonuna sahip olan mobilya markası ALFEMO, ürettiği şık tasarımlı ve fonksiyonel ürünlerini Türkiye ve Dünya’nın dört bir yanındaki bayileri üzerinden tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Temmuz ayı içinde açılışını gerçekleştirdiği 4 yeni bayisiyle satış ağını güçlendirmeye, ALFEMO ürünlerini daha fazla tüketiciye ulaştırmaya devam ediyor.

1 Temmuz Zonguldak Metin Mobilya , 15 Temmuz Batman Orunlar Mobilya ve Siirt Işıklar Mobilya, 22 Temmuz Alanya Dizayn Mobilya açılışlarıyla Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerine birbirinden modern tasarımlara sahip; yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesiyle bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları ALFEMO çatısı altında sunuyor.

Markaya hizmet veren tüm birimlerin ortak amacı olan, ALFEMO markasını Türkiye’nin ve Dünya’nın her noktasında tüketicilerle buluşturma stratejisine bağlı olarak sürdürülen bayi ağını genişletme çalışmalarına aralıksız devam edildiğinin altı çizilirken bayi ve tüketicilere yakın zamanda lanse edilecek yeni koleksiyonların müjdesi veriliyor.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.