ALFEMO, 2013 YILINA 5 YENİ KOLEKSİYONLA MERHABA DİYECEĞİNİN MÜJDESİNİ VERDİ…

12 Kasım 2020 Perşembe

ALFEMO PAZARLAMA MÜDÜRÜ SÜLEYMAN ZORAL, ‘İZMİR’DEKİ FABRİKAMIZDA AVRUPALI İÇİN AZ YER KAPLAYAN, ORTADOĞULU İÇİN İSE GENİŞ VE GÖSTERİŞLİ ÜRÜN ÜRETİYORUZ’

ZORAL, ‘ALFEMO OLARAK KUZEY AFRİKA, ORTADOĞU, AVRUPA VE BALKANLAR DAHİL OLMAK ÜZERE 60’IN ÜZERİNDE ÜLKEYE İHRACATI İZMİR’DEN YAPIYORUZ

Turquality belgesine sahip olan Alfemo Mobilya, uluslararası standartlarda ileri teknoloji ile ürettiği birbirinden özgün, İzmir’in batılı ve modern bakış açısını taşıyan koleksiyonlarına 2013 yılında yenilerini ekleyeceklerinin müjdesini verdi.

Modern asimetrik çizgileri ve ayna kullanımlarıyla sadeliği evlere getiren Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral, İzmirli bir firma olan Alfemo’nun Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak ürün gamını hep geniş tuttuklarını ve 2013 yılında yeni koltuk takımları, köşe takımları, genç odaları ve 5 adet yeni yatak odası, yemek odası, oturma grubu ve yaşam ünitesini içeren koleksiyonu tüketiciye sunacaklarının müjdesini verdi.

Avrupalı tüketicilerin değişen dünya düzeni ile birlikte daralan yaşam alanlarına uygun, az yer kaplayan, geniş saklama alanına sahip, pratik, fonksiyonel ve şık mobilyaları tercih ettiğini söyleyen Zoral, Ortadoğu’daki tüketicinin ise daha geniş, büyük ve gösterişli ürünleri tercih ettiğini söyledi. Zoral, İzmir’den dünyanın dört bir yanına gönderdikleri ürünlerle, birçok farklı kültürde tüketicinin ihtiyacını karşıladıklarını ve her yıl yenilikçi bakış açısıyla ihracat alanında ivme kazandıklarını belirtti. 

Türkiye’nin trendsetter markası olan Alfemo Mobilya’nın yüzde 40’ı Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri, yüzde 30’u Avrupa ve Balkanlar, yüzde 30’u Orta Asya ve Orta Afrika olmak üzere 60’ın üzerinde ülkeye ihracat yaptığına da değinen Zoral, ‘Alfemo Mobilya’nın yurtiçi yeni konsept mağaza sayısı her geçen gün artıyor. Yurtdışında ise Avrupa ve Ortadoğu’nun birçok kilit noktasında konsept mağazalarımız bulunuyor’ dedi.

‘SINGLE YAŞAYANLAR VE GENÇLER ARASINDA EN ÇOK STÜDYO DAİRE KONSEPTİ İLGİ ÇEKİYOR.

Alfemo Mobilya Pazarlama Müdürü Zoral, “Yenilikçi İzmir’in yenilikçi markası” olarak tanımladığı Alfemo Mobilya bünyesinde ürettikleri koleksiyonlar ile oturma gruplarının en çok ilgi gören mobilyaların başında geldiğini belirtti.

Single yaşayanların ve öğrencilerin, özel yaşam alanlarını stüdyo daire havasında kullanmayı tercih ettikleri için en beğendikleri ürünün yaşam üniteleri, onları kombinleyen köşe takımları ve oturma grupları olduğunu söyleyen Pazarlama Müdürü Zoral, kadınların yemek odaları ve aksesuarları, çocukların da genç odalarını beğendiğini söyledi.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.