{ "@context": "https://schema.org", "@type":"BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position":1, "item":{ "@id":"/tr/dekorasyon" "name":"Tamamlayıcı/Dekorasyon" }}, { "@type":"ListItem", "position":2, "item":{ "@id":"/tr/yemek-odasi-konsol-ayna" "name":"Ayna" }}, { "@type":"ListItem", "position":3, "item":{ "@id":"/tr/alacati-sifonyer-ayna" "name":"Alaçatı Şifonyer Ayna" }}
Alaçatı Şifonyer Ayna
Alaçatı Şifonyer Ayna
Alaçatı Şifonyer Ayna
Alaçatı Şifonyer Ayna

Alaçatı Şifonyer Ayna

Tamamlayıcı/Dekorasyon Ayna

Alaçatı şifonyer ayna ile yatak odalarınızın görünümünü tamamlayabilirsiniz.
Çerçevesinde sunulan detayları sayesinde dikkat çekici bir hava kazanan Alaçatı şifonyer ayna, Country tarzın hâkim olduğu yatak odası dekorasyonlarında kendine yer buluyor.

Yatak odalarında şifonyer ya da makyaj masaları ile değerlendirilebilen bu şifonyer ayna, özellikle de makyaj ya da bakım yapan kadınların hayatlarında önemli bir rol oynuyor. Duvara kolay bir şekilde monte edilerek efektif bir biçimde kullanılma imkânı bulunan bu şifonyer ayna modeli, beyaz çerçevesi ile farklı renklerin yoğunlukta olduğu atmosferlere de uyum sağlıyor. Sağlam duruşu ile ilgi toplayan bu şifonyer ayna, istenildiği takdirde evin diğer odalarında da konumlandırılabiliyor.

Genişlik: 1109 mm
Derinlik: 22 mm
Yükseklik: 481 mm

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.