Abajur

Ev, iş yeri ve stüdyo gibi kapalı alanları aydınlatmak için birçok aydınlatıcı kullanılır ve bu aydınlatıcılar arasında en çok tercih edilenlerden biri de abajurlardır. Dekorasyon bütünlüğünü sağlamak için ve şık bir görüntü oluşturmak adına farklı abajur modellerinden yararlanabilir, bulunduğunuz ortamı hoş bir tasarım ile aydınlatabilirsiniz. Evinizle bütünlük oluşturması ve eşsiz bir ahenk katması için birbirinden şık abajur modellerine yer verebilirsiniz. Estetik görünümlü bir abajur seçerek bulunduğunuz ortamın ambiyansına kolayca farklı bir hava getirebilirsiniz. 

Siz de evinizdeki her detaya önem veriyorsanız, farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve kaliteli yapılarıyla estetik bir duruşa sahip olan abajur modellerini online kataloğumuz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ev dekorasyonunuza uyum sağlayan abajur modellerine sayfamızdan detaylı şekilde göz atabilir, zevkinizi gözler önüne serecek bir tercihte bulunabilirsiniz.

Evinize Şık Bir Hava Katacak Abajur Modelleri

Abajur; ışığı bir yere toplayan ve ışığın göze direkt temas etmesini engelleyen lamba siperi olarak da bilinir. Gözü rahatsız etmemek için kâğıt, kumaş, cam veya çeşitli diğer metallerden yapılır. Konumlandırıldığı ortamda loş bir görüntü sağlayan abajur,aynı zamanda mekanda sıcak bir görüntü de ortaya çıkarır. Şık tasarımları ve portatif yapılarıyla her eve uygun abajurların birçok modelini online mağazamızda bulabilirsiniz. Kataloğumuzda yer alan abajur modelleri arasından evinizle uyumlu olacak renk seçimini yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz abajur boyutuna karar verebilir, ev dekorasyonunuzla uyuşan abajur modelinden yana seçim yapabilirsiniz.

Abajur seçimi yaparken doğru karar vermek çok önemlidir. Öncelikle abajurun rengi ve ortama nasıl bir hava katacağı mühim bir noktadır. Oda içerisindeki diğer eşyaları tamamlayıcı bir renk seçmeye özen göstermelisiniz. Bir diğer önemli nokta ise abajurun boyutu ve kullanılacağı alana göstereceği uyumdur.

Siz de bulunduğunuz ortamın akşamları daha ferah olmasını istiyorsanız, Alfemo’nun online kataloğunda bulunan abajurlara göz atabilirsiniz. Zevkinizle uyum gösteren abajur tasarımlarını detaylıca inceleyerek ve beğendiğiniz modellerin özelliklerini araştırarak kullanım alanınıza en uygun abajuru seçebilirsiniz.

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.