2021 FİYATLARI DEVAM EDİYOR!

TÜM KAMPANYALAR

2021 Fiyatları Devam Ediyor!
2021 Fiyatları Devam Ediyor!

Brooklyn Yemek Odası

Yemek odalarını vintage bir havada tasarlamak, Brooklyn yemek odası takımı ile çok kolay!<br> Yemek masası, sandalye, konsol ve konsol ayna ile evinize gelen Brooklyn yemek odası takımı, detaylarında yer alan Vintage havasıyla dekorasyonda hoş bir görünüm yaratıyor.

Essen Koltuk Takımı

Oturma odanızda şıklığı rüzgarları, Essen koltuk takımı ile esiyor! <br> Altın renk kaplama metal ayaklarıyla estetik bir görünüm kazanan Essen koltuk takımı, modern çizgilerin klasik detaylar ile harmanlandığı tasarımı oturma odanıza getiriyor.

Garneth Yaşam Ünitesi

Garneth yaşam ünitesi fark yaratan tasarımı ile evinizi aydınlatıyor.<br> Oturma odaları ve salonlarda ferah bir atmosfer yaratan Garneth yaşam ünitesi  Blumotion fonksiyonu sayesinde son derece rahat ve sessiz açılıp kapanan kapakları ile güven sunuyor. Kullanıldığı alana estetik bir görünüm kazandırarak pratik kullanım sağlıyor.

Garneth Yatak Odası

Garneth yatak odası hayalini kurduğunuz ambiyans ile tarzınızı ortaya çıkarıyor. Estetik görünümü ile yaşam alanlarında farklı bir atmosfer oluşturan Garneth yatak odası keyifli bir uyku deneyimi sunuyor. Geniş şifonyer ölçüleri tüm özel eşyaların güvenilir bir biçimde depolanabilmesine olanak tanıyarak kolayca temizlenebiliyor.

Lizbon Koltuk Takımı

Aradığınız şıklık oturma odanıza geliyor.<br> Yaşam alanlarına zarif bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihi olan Lizbon koltuk takımında, siz de aradığınız şık duruşu bulabilirsiniz.

Carmen Koltuk Takımı

Daha şık ve daha konforlu oturma odaları için…<br> Zarafet dolu çizgileri ve kaliteli yapısı ile Carmen koltuk takımı, size yaşam alanınızın en sık kullandığınız odasında aradığınız estetiği ve ihtiyaç duyduğunuz konforu fazlasıyla sunuyor.

Arcos Yemek Odası

Merano Yemek Odası

Merano Koltuk Takımı

Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası
Brooklyn Yemek Odası

TEMEL ALANLAR,

DAHA FAZLA STİL

Cley Oturma Odası

İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ SEÇİN TAKIMINIZI OLUŞTURUN

Alfemo - Cley Oturma Odası
Cley 3'lü Koltuk

Cley 3'lü Koltuk

Kanepe / Koltuk

Sleeper

Her gece iyi bir uykuyla yenilenmis bedenler ve tazelenmiş zihinler, her gün daha mutlu, daha verimli, daha dinamik ve çok daha başarılı yaşamlar demektir…

Sleeper

Alfemo Mobilya

1997 yılında mobilya alanında trendleri belirlemek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla faaliyete geçen Alfemo olarak; yatak odası, yemek odası, oturma grubu ve daha pek çok farklı ürünün imalatınıgerçekleştirmekteyiz.Teknolojinin gelişimini mobilyalara entegre ederek günümüz ihtiyaçlarını en doğruşekildekarşılayanve dünya standartlarında üretim gerçekleştirenşirketimiz,çocukların ve gençlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak KIDS&TEENS markasını da hayata geçirmişbulunmaktadır.

Senin Evin Senin Eserin

Yemek odasından yatak odasına, oturma gruplarındanyaşam ünitelerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan koleksiyonumuz ile evleri son derece kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Evlerin estetik görünümünü tamamlamada önemli bir unsur olan mobilyaları, profesyonel bir ekip tarafından gerekli Ar-Ge süreçleri gerçekleştirildikten sonra hazırlayarak sizlere sunmaktayız.Modern görünüme ve fonksiyonelliğe ek olarak kaliteyi de göz önünde bulundurduğumuzürünlerimizle, ülkemizin yanısıra 5 kıtada60’ıaşkın ülkede hizmet vermekteyiz. Yenilikçi, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim yaparak katma değer yaratan Alfemo olarak, çalışmalarımızahızkesmeden devam etmekte ve koleksiyonumuza eklediğimiz ürünler ile her evde kendimize yer bulmaktayız

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.