36 ay taksit imkanı ile
KDV bizden kampanyası başladı!

TÜM KAMPANYALAR

KDV Bizden, Üstelik 36 Ay Taksit imkanı
KDV Bizden, Üstelik 36 Ay Taksit imkanı

Essen Koltuk Takımı

Oturma odanızda şıklığı rüzgarları, Essen koltuk takımı ile esiyor! Altın renk kaplama metal ayaklarıyla estetik bir görünüm kazanan Essen koltuk takımı, modern çizgilerin klasik detaylar ile harmanlandığı tasarımı oturma odanıza getiriyor. Oturum alanında yer verilen kuş tüyü süngerleri sayesinde ekstra konfor sunan üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjer modelinden oluşan Essen koltuk takımı, evinizde yakalamayı planladığınız estetik havayı sizlerle buluşturuyor. Yatak olabilen üçlü koltuğu ile fonksiyonelliği de oturma odanıza getiren Essen koltuk takımı modeli; dinlenme, kitap okuma ve televizyon izleme gibi etkinleri verim bir şekilde gerçekleştirmeye fırsat tanıyor. Siz de evinizde bu koltuk takımına yer vererek çekici ve etkileyici bir tarz oluşturabilirsiniz.

Carmen Koltuk Takımı

Daha şık ve daha konforlu oturma odaları için… Zarafet dolu çizgileri ve kaliteli yapısı ile Carmen koltuk takımı, size yaşam alanınızın en sık kullandığınız odasında aradığınız estetiği ve ihtiyaç duyduğunuz konforu fazlasıyla sunuyor. Bir adet puf, bir adet berjer, bir ikili ve bir de üçlü koltuktan meydana gelen, en keyifli aile sohbetlerinin ve misafir toplantılarının vazgeçilmez eşlikçisi olmaya aday bu modern koltuk takımı, oturma odası ve salonlara prestijli bir görünüm kazandırırken, sunduğu üst düzey konfor ile de beğeni topluyor. Ahşap ayak detayları ve birinci sınıf malzemesiyle de dikkat çeken takım, özellikle de yaşam alanında abartıdan uzak bir şıklık arayanlar için ideal...

Arcos Yemek Odası

Arcos Yemek Odası, her parçasıyla eşsiz bir tasarım oluşturup, modern ve sade görünüme sahip olmasıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Yemek masası, ayna, konsol, sandalye dahil olmak üzere tüm gösterişli parçalara sahip Arcos Yemek Odası ile misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz. Açılır veya sabit yemek masası seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek odanız için en ideal seçimi yapabilirsiniz. Arcos Yemek Odası, odanız için tamamlayıcı etki oluşturuyorken kolay ve kullanışlı yapısı ile yaşam alanınız için de en doğru seçimleri yapabilmenizi sağlıyor.

Merano Yemek Odası

Merano Yemek Odası, sakin görüntüsünü zengin malzeme kombinasyonuyla desteklerken, açılır yemek masası ve sabit ayaklı yemek masası alternatifi ile seçenek sunuyor. Ceviz ahşap ayaklı sandalyesi, gold renk metal kulplu ve ceviz renk kapaklı konsolu ile sade ve şık yaşam alanlarınızda hayal ettiğiniz şıklık, Merano yemek odasında. Konsol, açılır yemek masası, vitrin, konsol ayna ve sandalyeden oluşan Merano Yemek odası doğallığı yansıtan ve estetik dokusuyla alışılmışın dışında bir nüansa vurgu yapıyor. Yemek salonunuza, modern görüntüye sahip Merano yemek odası ile rafine bir şıklık katabilirsiniz.

Arcos Koltuk Takımı

Arcos koltuk takımı, hafif yapısı ve uzun oturma minderleri ile bulunduğu yere “havadar” görüntü sağlıyor. Kırlentteki biyeler, yapının ve minderlerin yumuşak şekillerinden geçerek takımın modern çizgilerini vurguluyor. Kolçak ve sırtlık, yapıya birleşerek hassas bir geçiş hacim oyunu yaratıyor. Arcos koltuk takımı, krom ayaklarıyla birlikte evinize yeni bir bütünsellik oluşturacaktır. Berjerde dış kabukta kullanılan deri, şönil ile kombine edilerek elegant görünüm sağlanmıştır. Kumaş kombinasyonlarıyla Arcos koltuk takımı, her eve uyumlu, mükemmel şekilde dengelenmiş renklerin bir birleşimi gibi görünüyor.

Aron Koltuk Takımı

Kapitone çektirme dikiş detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken ARON OTURMA GRUBU, tasarıma zamansız şıklık katan kapitone çektirme detayları ile yaşam alanlarına modern bir yorum getiriyor. Modern chester tarzı ve geniş oturum alanına sahip Aron Oturma Grubu, tasarımı ile dikkat çekiyor. Ahşap ceviz ve gold metal ayakları sayesinde evinize sıcak bir dokunuş sağlıyor.

Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı
Essen Koltuk Takımı

TEMEL ALANLAR,

DAHA FAZLA STİL

Merano Koltuk Takımı

Alfemo - Merano Koltuk Takımı
Merano 3'lü Koltuk

Merano 3'lü Koltuk

Kanepe / Koltuk

Alfemo Mobilya

1997 yılında mobilya alanında trendleri belirlemek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla faaliyete geçen Alfemo olarak; yatak odası, yemek odası, oturma grubu ve daha pek çok farklı ürünün imalatınıgerçekleştirmekteyiz.Teknolojinin gelişimini mobilyalara entegre ederek günümüz ihtiyaçlarını en doğruşekildekarşılayanve dünya standartlarında üretim gerçekleştirenşirketimiz,çocukların ve gençlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak KIDS&TEENS markasını da hayata geçirmişbulunmaktadır.

Senin Evin Senin Eserin

Yemek odasından yatak odasına, oturma gruplarındanyaşam ünitelerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan koleksiyonumuz ile evleri son derece kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Evlerin estetik görünümünü tamamlamada önemli bir unsur olan mobilyaları, profesyonel bir ekip tarafından gerekli Ar-Ge süreçleri gerçekleştirildikten sonra hazırlayarak sizlere sunmaktayız.Modern görünüme ve fonksiyonelliğe ek olarak kaliteyi de göz önünde bulundurduğumuzürünlerimizle, ülkemizin yanısıra 5 kıtada60’ıaşkın ülkede hizmet vermekteyiz. Yenilikçi, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim yaparak katma değer yaratan Alfemo olarak, çalışmalarımızahızkesmeden devam etmekte ve koleksiyonumuza eklediğimiz ürünler ile her evde kendimize yer bulmaktayız

Sepetim

Sepet Boş

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.