Power Delüx Yatak 100 X 200
Power Delüx Yatak 100 X 200
Power Delüx Yatak 100 X 200
Power Delüx Yatak 100 X 200

Power Delüx Yatak 100 X 200

995.00 TL

Alfemo Power Deluxe Yatak, orta sertlikte bonel yay ve yüksek yoğunlukta destek sünger kullanılarak yapılmıştır. Hava kapsülü özellikli bu sağlıklı yatak; hava geçirgenliği sağlayan örme kumaş yapısı ile yumuşak, rahat ve esnektir. Doğallığın mucizevi dokunuşunu Aloe vera özelliğinde hissedeceğiniz bu antibakteriyel ve antialerjik silicon elyafla üretilmiş yatağımız; nemi dengeleyerek daha kuru ve nemden uzak bir ortam yaratıyor.Serinlik ve ferahlık hissi vermenin yanı sıra, vücutta kan akışını stimile ederek antistres etkisi yaratıyor.Taşıma kulpları sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabiln Power Deluxe Yatak, Silverplus özelliği sayesinde bakteri barındırmıyor, hijyenik bir ortam sağlayarak alerjiye karşı korumada yardımcı oluyor.

QTY
- +

Product Description

Power Delüx yatak, güne güçlü bir başlangıç yapmanızı sağlıyor!.

Antibakteriyel silikon elyafla üretilen Power Delux yatak, eşsiz uyku deneyimi sunuyor. Orta sertlikte paket yay teknolojisi kullanılan bu yatak modeli, uyku kalitesini artırıyor ve yüksek yoğunluklu destek süngeri ile uyku sırasında vücudu destekliyor. Üretiminde kullanılan hava kapsülü ile Power Delüx yatak, hava geçirgenliği sağlayarak terleme ya da üşümeyi engelliyor. Antialerjik silikon elyaf özelliği sayesinde kötü koku ve nem oluşumunu da engelleyen bu ürün, yan taşıma kulpları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek kişilik olarak üretilen Power Delüx yatak, 100x200 cm ölçüsüyle geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Silverplus özelliği sayesinde bakteri barındırmıyor, hijyenik bir ortam sağlayarak alerjiye karşı korumada yardımcı oluyor.

Products specifications
Attribute name Attribute value
Ürün Boyutları
Genişlik: 1000 mm
Derinlik: 2000 mm
Yükseklik: 180 mm

Power Delüx Yatak 100 X 200

PRICE

995.00 TL
QTY
- +

My Cart

Empty Cart

There are no product in your cart.