Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190
Borelax Yatak 90 X 190

Borelax Yatak 90 X 190

1,870.00 TL

Mineralli yatak vücudunuza iyi gelecek Bor ve türevleri uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. Tarihçesine bakılınca, bor tuzlarının 4 bin yıl önce ilk kez değerli eşyaların eritilmesinde, mekanların temizliğinde ve birçok farklı ortamda kullanıldığı saptanmıştır. Günümüzde ise yataklarda da kullanılmaya başlanan bu teknoloji, anti bakteriyel özelliğiyle bakterilerin yüzde 99 oranında üremesini, mite ve küflerin ise gelişimini engelliyor. Doğal ve hijyenik uykuların vazgeçilmezi Doğal yapısı sayesinde kumaşların ömrünü uzatan bor teknolojisi, antiseptik özelliğiyle de hijyenik ortamların gözdesi. Çift taraflı kullanıma sahip Borelax Yatak, kolay yıkanabilir ve temizlenebilir formuyla dikkatleri üstüne topluyor.

QTY
- +

Product Description

Borelax Yatak, Ekstra Konforlu Dokuyu Yatak Odalarınıza Getiriyor!

Yatağın üstünde konumlandırılan ped sayesinde üst düzey rahatlık sağlayan Borelax 90x190 yatak, doğal yapısı ile kumaşlara uzun süreli kullanım fırsatı kazandıran bor teknolojisini bünyesinde barındırıyor.

Bor teknolojisinin antiseptik özelliği sayesinde hijyenik ortamlar da yaratan bu yatak modeli, yüksek yoğunluktaki süngeri ile ağırlığa göre şekil alarak omurgayı doğru bir şekilde destekliyor. Çift taraflı kullanıma uygun tasarımın kazandırdığı dayanıklılık sayesinde evlerde yıllarca konuk olan Borelax yatak modelinin pedli kısmı ayrılıp ekstra yatak olarak değerlendirilebiliyor. Doğal bor elementli örme kumaşın su iticiliğin evlere getiren bu yatak, yumuşak dokusu ile beğenilerinize sunuluyor. 

• 34 cm yatak yüksekliği • Paket yay • Bor apreli örme kumaş • Çift taraflı kulanım • Pedli kısmı çıkarılıp ayrı kullanılabilir ve her iki tarafa da takılabilir • Full Ortopedik yatak • Yumuşak yatak • Nakış logo ve kulplar

Products specifications
Attribute name Attribute value
Ürün Boyutları
Genişlik: 900 mm
Derinlik: 1900 mm
Yükseklik: 250 mm

Borelax Yatak 90 X 190

PRICE

1,870.00 TL
QTY
- +

My Cart

Empty Cart

There are no product in your cart.