Baza Başlıkları

Yatak ve bazaları bir bütün olarak değerlendirecek olursak, bu ikilinin yatak odası dekorasyonunda oldukça önemli bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Odanın dekorasyonuna yön veren bu parçaları en iyi şekilde tamamlayacak olan eşyalar ise baza başlıklarıdır. Baza başlıkları farklı ihtiyaçlara uygun boyut ve model seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

Dekorasyon alanında uzun yıllardır adından beğeni ile söz ettiren Alfemo, kaliteli tasarımlarını baza başlık modelleri ile bir araya getirerek sizlerin kullanımına sunuyor. Bu kategori altında, farklı özellikleri ile ön plana çıkan baza başlık modellerini inceleyebilir, yatak odanız ya da misafir odalarınız için uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Kaliteli Modeller ile Uzun Süreli Kullanım Olanağı

Alfemo kataloğu altında, her tarzda dekorasyon için uygun olabilecek bir model bulmanız mümkün. Yatak odası dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan yatak ve bazaları en şık şekilde tamamlayacak olan baza başlık modelleri, bu kategori altında beğenilerinize sunuluyor. Farklı ebat seçenekleri ile, her kullanıcının ihtiyacına yanıt verebilecek bir ürün mevcut. Kategori altında inceleyebileceğiniz baza başlık seçenekleri arasında, farklı renk opsiyonları sunan Garneth başlık, bazaya kızaklı sistemle montajlanan ve minimal tasarımı ile sade bir şıklık sunan Aris başlık ve meşe ile antrasitin muhteşem uyumunu yansıtan Brooklyn karyolanın tamamlayıcısı Brooklyn başlık gibi ürünler bulunuyor.

Siz de yatak odalarınızın dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan yatak ve bazaları tamamlayacak baza başlıkları arasından bir tercih yapmak isterseniz, modellerin sunduğu farklı ebat opsiyonlarını inceleyebilir, yatak odanızın ölçüsüne uygun olan modeli seçebilirsiniz. Odanız için uygun bulduğunuz, ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek model ile ilgili çeşitli ürün ayrıntılarını incelemek için, ürünlerin görsellerine de ulaşabileceğiniz ürün detay sayfalarını görüntüleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünü satın almak istemeniz halinde, güvenli online alışveriş imkanı sunan sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden online olarak siparişinizi verebilirsiniz.

My Cart

Empty Cart

There are no product in your cart.