HAKKIMIZDA

"Özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak"

vizyonuna sahip olan Alfemo, 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo, mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Vizyon

Geleceğin, akıllı yaşam alanlarında, hayalleri yaşatan ve sevilen tek adres olmak.

Misyon

Tarzını yaşam alanlarına yansıtmak isteyenler için evrensel değerleri, yenilikçi yönetim anlayışı ve hayal gücü ile birleştirerek; tasarım mobilyaları üretmek,erişilebilir fiyat ve konsept mağazacılık anlayışı ile dünyaya sunmak.

Temel Değerler

- Müşterilerimizin hayalleri yaratıcılığımız, tarzları tasarımımızdır.

- Yüreği ve aklıyla işini sahiplenen, sürekli gelişime açık, aidiyet duygusu yüksek, aile bilincine sahip yaratıcı çalışanlarız.

- EKİBİ ile birlikte çalışarak gelişen ve geliştiren, takdir eden, yenilikçi, adaletli, emeğe saygılı ve geri bildirime değer veren yöneticileriz.

- Ülkemizde ve dünyada trend yaratacak tasarım ürünü mobilyaları, evrensel değerleri ve yenilikçi yaklaşımları gözeterek üretip gururla sunarız.

- Doğal kaynakları etkin ve verimli kullanırız, çevreye duyarlıyız.
Aile değerlerini ön planda tutan, sürdürülebilir sosyal projelerle yaşadığımız topluma değer katarız.

 

TARİHÇE

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, 60.000 m²; kapalı olmak üzere 200.000 m²;’lik alana yayılmış Alfemo üretim tesislerinde tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş yeni nesil teknolojiye sahip, Alman menşeili, CNC ve PLC kontrollü full otomatik, modern üretim teknikleri ile üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makineler kullanılmakta olup, sahip olunan GS Sertifikası ve TÜV Kalite Sertifikaları ile Dünya standartlarında ürünler üretilmektedir. Alfemo, yıllık toplam 150.000 takım Yatak Odası-Yemek Odası-Genç Odası, 182.000 adet Kanepe, 40.000 Takım Oturma Grubu, 200.000 adet Yatak ve 150.000 adet Baza üretim kapasitesine sahiptir.

Almanya, Avusturya, İsviçre, Lichtenstein, Portekiz, Polonya, Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, S.Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan ve Hindistan’da sahip olunan Walt Disney lisansı ile Mickey Mouse, Cars, Winnie The Pooth ve Princess karakterlerini genç odalarında tüketicilerle buluşturmaktadır.

Markamız, ülkemizde 150’ye yakın Alfemo bayisi ve 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 Concept mağaza ve 105 satış noktası ile tüketicilere ulaşmaktadır.

My Cart

Empty Cart

There are no product in your cart.